Pristatydama savo internetinį puslapį, noriu pasidalinti  savo  patirtimi, kurią sukaupiau ne vienerius metus augindama  daugiametes  gėles.   Jau beveik dvidešimt  metų  gėlių auginimas  yra mano pragyvenimo šaltinis ir didelis gyvenimo džiaugsmas.

Renkuosi  pati  ir siūlau gėlių mylėtojams  atsparius mūsų žiemoms, nereikalaujančius  daug priežiūros,  daugelio  augintojų gerai vertinamus augalus.  Jei susidomiu kokiu nors augalu, norisi auginti įvairias jo rūšis ir veisles. Auginu daug veislių  snapučių , astilbių, flioksų,  rudeninių astrų. Bijūnų kolekcija siekia virš 150 veislių ir kiekvienais metais pasipildo naujais augalais, bet jie  auga lėtai,  todėl juos dauginti ir parduoti  bus galima tik po keleto metų.

Pardavimui skirtas  daugiametes gėles auginu vazonuose, todėl jas galima įsigyti ir sodinti visą sezoną, o persodinti jie lengvai prigyja ir suveši dėl gerai susiformavusios augalų šaknų sistemos.

Kiekvieną pavasarį ir rudenį  dalyvauju didžiausiose sodininkų mugėse, tokiose kaip „ Lietuvos žiedai“, vykstančioje Vilniuje botanikos sode, Kaune –„Ką pasėsi , tą ir pjausi“, „Pakalnutės žiedas“ ir kitose.

Esu Lietuvos gėlininkų sąjungos narė. Dalyvavimas įvairiose konferencijose, kelionės po Europos botanikos sodus ne tik suteikia galimybę praturtinti žinias, bet ir smagiai praleisti laiką su bendraminčiais.

Daug metų gyvenau netoli Kauno, bet neseniai su visais savo augalais persikėliau arčiau Vilniaus. Taigi, mano sodyba vis dar yra kūrimosi stadijoje. Kad galėčiau pasiūlyti pardavimui visą asortimentą, prireiks šiek tiek laiko. Sodybą formuoju taip, kad atvykstantys įsigyti daugiamečių gėlių į namus, galėtų jas matyti kaip jos auga gėlynuose.

Apie daugiamečių gėlių įsigijimą skaitykite skiltyje Užsakymo sąlygos

Ateityje norėčiau daugiau parašyti apie daugiamečių gėlių auginimą ir priežiūrą, supažindinti su daugiametėmis gėlėmis, kurios pelnė tarptaurtinius apdovanojimus. Kviečiu lankytis mano tinklapyje, kuriame dalinsiuosi naujovėmis, patarimais ir pastebėjimais.

Eglė